O inwestycji

Eco Styl życia

Wymarzone miejsce dla rodzin oraz wszelkich osób lubiących bliskość natury.

Sklepy

Centrum handlowe znajduje się zaledwie 5 minut jazdy rowerem z osiedla.

Lokalizacja

W otulinie lasów Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Domy

Ogromne przeszklenia w budynkach i duże ogrody z cudownym widokiem.

Łubna park

Piękne, ogromne przeszklenia w budynkach i duże ogrody z cudownym widokiem, zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta.

O inwestycji

Łubna Park to inwestycja składająca się z 22 nowoczesnych, kompaktowych, funkcjonalnych domów, zlokalizowanych w otulinie lasów Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewnia wyciszenie i relaks po ciężkim dniu, a jednocześnie gwarantuje bliskość bogato rozwiniętej infrastruktury, to trafiłeś idealnie. Cisza, błogi spokój, śpiew ptaków, bliskość przyrody i zwierząt, czyli wymarzone miejsce dla rodzin oraz wszelkich osób lubiących bliskość natury, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Otoczenie malowniczych terenów zielonych oraz jednoczesna bliskość niezbędnych punktów użyteczności publicznej jest ogromnym atutem tego miejsca.
05
08

Osiedle Łubna Park, wyróżnia się na rynku nowoczesną i odważną architekturą, która jest przemyślana w każdym detalu. Piękne, ogromne przeszklenia w budynkach i duże ogrody z cudownym widokiem, zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta. Ponadto stawiamy na ekologiczne rozwiązania i energooszczędne technologie. Proponujemy fantastyczną alternatywę dla mieszkania w bloku za rozsądne pieniądze.

49

Masz pytania?

    balanced.
    modern.
    life.

    Łubna Park to inwestycja składająca się z 22 nowoczesnych, kompaktowych, funkcjonalnych domów