Nasza Filozofia

BALANCED. MODERN. LIFE.

balanced. modern. life.

Mocno wierzymy, że utrzymanie życiowej równowagi jest po prostu kluczowe dla zdrowia, życia, szczęścia oraz daje możliwości uwolnienia ogromnego potencjału, który znajduje się w każdym z nas. Tak naprawdę przynależymy do świata natury, ale w codziennej gonitwie bardzo często o tym zapominamy.

Odpoczynek po pracy, jest nie tylko przyjemnością, ale i obowiązkiem, jeśli chcemy być zdrowi. Kontakt z naturą wpływa kojąco na organizm i ogólne samopoczucie.

Zaledwie 20 minut przebywania wśród drzew znacząco obniża poziom stresu, a jony ujemne znajdujące się w leśnym powietrzu wpływają na organizm pobudzająco i orzeźwiająco.

W miastach z każdej strony otacza nas beton, ulice są przepełnione pędzącymi w różnych kierunkach samochodami i spalinami w takim warunkach coraz więcej osób czuje się przytłoczonych.

Nasza kameralna enklawa daje poczucie spokoju, dystansu, wyciszenia, a to wszystko w formie butikowej, modernistycznej zabudowy, którą z każdej strony otacza przyroda. Architektura osiedla Łubna Park wpisuję się w naszą filozofię projektowania, jest nowoczesna, bliska natury i nastawiona na ekologiczne rozwiązania.

Życiowy balans to harmonia, złoty środek, który chcieliśmy stworzyć projektując to osiedle. Włożyliśmy w to całą dobrą energię, serce i pasję. Na takich wartościach powstaje Łubna Park.

11
16
Nowoczesny design osiedla
Ogromne przeszklenia okienne
Duże prywatne ogrody
Plac zabaw
Instalacje pod ładowarki do samochodów elektrycznych
Ogrzewanie podłogowe

Masz pytania?

    balanced.
    modern.
    life.

    Łubna Park to inwestycja składająca się z 22 nowoczesnych, kompaktowych, funkcjonalnych domów